fotóriport
Salomon Ultra-Trail Hungary 2026 – összegző
Idén is sok terepes Gizion célversenye volt az UTH, megpróbálom összefoglalni, hogy ki mindenki, és mi mindent 🙂
A Twin Peaks 22 kilije két Giziont vonzott be: Dr. Elek-Belus Fruzsi és Dr. Tóth Barbi tartottak kihelyezett jogásztalálkozót a hegyen:-)
UTH Twin Peaks – Tóth Barbi, beszámoló


A maratoni távon Zsubrits Gábor remekelt.
Csombók Csabi idén is a Szentlászló 84 km-es távján remekelt, a tavalyi 3. hely után idén másodikként ért célba.



Üsztöke Andi rutinos Szentlászló teljesítő, idén szupertudatos versenyzéssel ért célba.
UTH Szentlászló Trail – Üsztöke Andi, beszámoló



Szabó Laci, a mi Nyuszink a korábbi évek 54 kilis teljesítései után ezúttal a 84 kilin tolta szép eredménnyel!
UTH-Szent László Trail – Szabó László, beszámoló


Tamás Krisztián nagyon jó formában jutott el a versenyhétig, ahol beleszaladt egy betegségbe, ami még hétvégén is éreztette a hatását:-( Azért még így is sikerült behúzni a 6. helyet a Szentlászló 84 km-én.



És akkor jöjjön a király táv, a 112 km
Belus Tomi idén a 10. UTH-ján állt rajthoz, és ezúttal a 7. helyen ért célba.



Giczei Zsolti első próbálkozása ezen a távon sikerrel zárult (még jó hogy :-))
Beszámoló is van hozzá: UTH – Giczei Zsolt, beszámoló



CK Peti a Szentendre Trail 54 kilis sorozat után végre bevállalta a hosszút.


Szabó Sanyi, a mi örök bohém Sanyikánk simán hozta a kötelezőt, mint minden évben, ezúttal hatalmas egyéni csúccsal.



Csikós Beni, debütáns mind az eseményen, mind a távon.
Józsa Peti, akinek ez csak sprinttáv volt, aki 100 mérföldön van otthon, kényelmesen befutott:-)



Köszönjük Csanyának az élményt, a fotókat és a VIP nevezést!
Terepfutás.hu
41. Telekom Vivicittá – Gabi szubjektív
Március 21-22. nagyon durva hétvége volt…
Szervezőként, edzőként, anyaként és most először szakkommentátorként is jelen voltam az eseményen.
38.000 futó a különböző távok rajtjánál, ebből 3300-an az E-edzéssel készültek.
A Gizionok közül hatan a félmaratont, öten a 10 km-t, ketten pedig váltótávokat teljesítettek.



Két Korányi-gyerek az Info-sátorban dolgozott…
én pedig végigbeszéltem a két napot szakkomentátorként a Víztoronyban lévő stúdióban, ahol szombaton Kandó Tamás, vasárnap pedig Nagy Benjámin voltak a műsorvezető kollégáim.
Bele is tudsz nézni az adásba, vagy akár az egész élő közvetítést végignézheted:
Szombat
Vasárnap






Köszönöm a lehetőséget a Telekomnak, a kollégáimnak és a teljes stábnak! Hihetetlen élmény volt!
Bükki Kilátások – 2026
Vagy, ahogy mindenki hívja, a BÜKKIKI
4 távon voltunk jelen:
Bükki Hard Trail, 65 km: Csombók Csaba 2. hely, Belus Tamás 3. hely, Szabó Sándor, Ficzere Julianna
50 km teljesítménytúra: Csikós Benjamin
Fun Run, 35 km: Marczis Dávid, Antal Csaba, Palásti Péter, Hegedűs Ákos
és az imaro70, a főszervező navajonhányadik szülinapjára, 5 km túra: Korányi Balázs














Fotók: Schmidt Dóri, Bükki Kilátások (Kerékgyártó Peti), saját
- 1
- 2
- …
- 23
- Következő →



