maraton
Holnap a Futás Ünnepe
Holnap, október 15-én, 32. SPAR Budapest Maraton, a hozzátartozó betétszámokkal, 30 km, 4 fős és és kétfős váltókkal, 10 km-rel.
2017-ben az e-edzés keretein belül rengeteg futót készíthettem fel, hogy ezen távok valamelyikét megtegyék, azt csak tippelni lehet egyelőre, hogy a több, mint 5000 (!) feliratkozóból valójában mennyien követték az edzéstervet és közülük mennyien lesznek ott holnap reggel a rajtban. Mindenesetre sok sikert kívánok és remélem, hogy a 39 hetes közös munka meghozza a gyümölcsét és mindannyian a várva várt idővel érnek célba.
Az első bálozóknak különösen szorítok, nem csak azért, hogy sikerüljön, hanem, hogy felejthetetlen pozitív élményben legyen részük!
A Gizionok pedig:
Maraton
– Erényi Tamás
– Ficzere Julianna – első maraton!
– Farkas László Lupus, 5 órás iramfutó
– Hegedűs Ákos
– Réffy Balázs
– Sárközi Zsolt – első maraton!
– Szigetvári-Surányi Edina Barbara – első maraton!
– Zentai Andrea
30 km
– Sári Nóra
Váltók:
– Sári Erna
– Váczi Eszter
– Nagy Nicol
Reggel f9 és n10 között egy utolsó puszira, ölelésre, tanácsra várom az arra járókat az 5-ös rajtzóna bejáratánál! ❤
Oslo Marathon
Pataki-Bíró Zsolt harmadjára veselkedett neki az igen szintes oslói maratonnak. Á, szóra sem érdemes, “csak” 8 perces egyéni csúcs, végre az áhított 4 órán belül. Egy nyúlfarknyi beszámolót ez is ért:-)
Kb a terv szerinti pulzussal mentem az elején, és 17-ig azt se vettem észre h vmit fáradnék. Itt jött a gyilok domb, de még ezen is viszonylag könnyen átrágtam magam, pulzus is rendben volt, fasza volt minden. Domtetőről lejtő, ahogy tudtam toltam lefelé, vitt a lábam, vitt a szívem, és még mindig nem éreztem magam fáradtnak, bár 18-21 közötti lejtmenet sokat segített…

Váczi Eszter futásról és első maratonról
Az alábbi interjú ma jelent meg Eszterrel a papageno.hu oldalán.
Olvassátok szeretettel:-) ❤

