Uncategorized
Baja, Rotary, 8 km – Kormány Alexandra
Kihagyni semmiképpen sem akartam, mert a szülővárosomban nekem mindig ünnep futni (akár csak edzeni, akár versenyezni), meg a választható leghosszabb táv sem volt vészes, 3 szigetkör, azaz kicsivel több, mint 8 km. Fejben az 5 percen belüli átlagot tűztem ki és bíztam benne, hogy a meglehetősen nagy meleg ellenére is tudom hozni ezt az elvárást.
A rajt után próbáltam lépést tartani a mezőny elején nagy lendülettel induló fiútársasággal, aztán a 4:14-ben lefutott első km után úgy gondoltam, hogy húzós lesz nekem ez az iram még 7 km-en át, úgyhogy fokozatosan visszavettem az eredetileg tervezett tempómra. Ez azért elég rövid táv ahhoz, hogy az ember közben megboruljon, de azért féltávnál pár percre voltak kétségeim, hogy biztosan végig szeretném-e futni ezt ebben a viszonylag erőltetett menetben, de sikerült meggyőzni magam arról, hogy ez most nem rossz, csak “másképp jó” 🙂
Nyakvágó Félmaraton – Juhász Erika
A VI. Nyakvágó futáson vettünk részt ahol 12.nőként értem célba 2.6.04 lett a 22.5km homokos,füves,pocsolya kerülgetős pályán.A korcsoportomban 8.lettem ,ebből látszik mennyi korombeli nő társam fut!!
❤️Nagyon szép helyeken futottunk,miután beértem leszakadt az ég,épp lenyújtottam még a szemerkélő esőben majd masszőr is volt így sikerült oda is bejutni!
A városok közti versenyben 2-ok lettünk 6-an futottunk hosszút 4-en rövidet! Jó volt kicsit együtt lenni!
❤️

Börzsöny Trail – Ficzere Juli, beszámoló
Idén harmadszor vágtam neki ennek a távnak. Nekem a legnagyobb kérdés az volt, hogy mi fog érződni abból a sok szintes edzésből amit november óta a Nyék környékén futok.
A versenyközpontba érkezve Gabi köszönt rám, ami egy fantasztikus meglepetés volt számomra és egyben kiváltság is hogy itthon, személyesen találkozunk. Hamarosan érkeztek a többiek is így összeállhattunk egy közös fotóra. Egy rövid bemelegítés –természetesen edzői instruálással- és már álltunk is be a rajtba. Idén úgy terveztem elengedem az időt, inkább élvezem a kilométereket és persze figyelem a testem, mennyire érződnek rajta az elmúlt 8 hónap terepes edzései. 17 km-nél megvolt a szokásos holtpont de azt fejben kontrolláltam. A korábbi Visegrád trail ugyan hosszabb táv volt, itt viszont úgy éreztem a terep sokkal technikásabb.
Nos az idő kb. ugyanaz lett mint tavaly (3:38), viszont most ezért az időért nem voltam megfeszítve. Nagyon elfáradtam és persze ahol csak tudtam futottam, de érzésre mégis élvezetesebb volt. Jó hangulatban futottam végig, volt energiám az erdőt és a kilátást is befogadni. Egyre jobban csábít az L táv, ki tudja talán jövőre…
- ← Előző
- 1
- …
- 14
- 15
- 16
- Következő →

