#roadtosydney Június 24. – 4 hónap
OK, eddig is tudtam, hogy szorít az idő, de a szervezők erre még a figyelmet is felhívták, para:-)

A múlt heti szombati 10 és feles túráról már írtam, vasárnap back-to-back keretében még egy 9 kilire visszamentünk Balázzsal terepre. Jó lesz ez, menni fog. Ha ezt elég sokszor mondogatom, akkor minden rendben lesz:-)))
Menopauza ügyben: Az eddigi 10 nap hormonpótlás alatt az életminőségmegkeserítő tüneteim fele megszűnt, van, ami mérséklődött, és van, amit még egyelőre nem látni. Szóval azt javaslom tényleg, hogy – hacsak valami miatt nem ellenjavallt a dolog – vágjatok bele.
Megérkezett az értesítés – egyelőre csak email-en -, hogy felvettek. Jippííí.
Így a szeptember szinte eseménymentes lesz:-) BSI melóban első VIP a Wizz Air-en, kezdődik a suli, és Spartathlon kísérés.
