Júniusi mindenféle

Posted on Updated on

A június meghozta a várva várt versenyszezont. Néhány eseményről már készült beszámoló (Nagy-Hársas Ultra, Zemplén, Bükki Hegyi Maraton), most még pótoljuk a kimaradt megmérettetéseket.

Cser Krisztián, Helló Nyár 30 km
“Ma ért véget a BSI, Budapest Sportiroda Helló Nyár! virtuális futóversenye, melynek keretében tegnap én is lefutottam életem első 30 kilométerét, 3 óra alatt teljesítve. 👟 Nincs megállás. Irány a maraton! 😉

Kormány Alexandra (edző: Korányi Balázs)
“Fut a Birtok Trail – S távon (13 km) női abszolút 3. hely. A terep, a kemény kaptatók (a még meredekebb lejtőkről nem is beszélve) és – hajnali futóként – a hőség egyaránt a komfortzónám határainak feszegetését jelentette, de az ehhez hasonló “kirándulások” mindig nagy löketet tudnak adni a hétköznapok “normál” edzéseinek (nem mintha abban nem lenne elég kihívás, mielőtt Balázs Korányi Edzőbá félreérti és ezután vastagabban fog az a ceruza 😱😁). Nagyon jó volt újra átélni a versenyhangulatot, azt a barátságos légkört, ami egy ilyen eseményt mindig körülvesz. Nekem még különlegesebb volt ez a nap a többinél, mert a család is elkísért, Luca kabalarajza ott lapult végig a futóövemben és tényleg varázserővel bírt, ahogy ígérte, amikor odaadta. 🥰 Igazi boldog nap volt ez a mai! ❤

Csombók Csaba és Palásti Péter, Császta Trail M, 16 km
Csabi 1:16:39-cel a 6. helyen, Peti 1:20:03-mal a 8. helyen ért célba.

Váczi Eszter pedig egy Privát 65 km-es futásra készült, amit teljesített is, ezzel megvan a leghosszabb táv valaha! Megyünk tovább!
#gizionpower

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s